Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR 211

Zdravotní pojištovna ministerstva vnitra České republiky je druhou největší zdravotní pojišťovnou v ČR. ZPMCČR je otevřena všem věkovým, sociálním a profesním skupinám obyvatelstva. Jejích služeb v současné době využívá na 1 190 000 klientů, kteří pochopili, že zdraví je nejcennější hodnotou lidského života, a proto je nutné o něj dbát. Pokud hledáte pobočky v %region% zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR, seřadili jsme je přehledně do okresů. S pojišťovnou 211 má podepsáno smlouvu většina lékařů a zdravotnických zařízení.

WWW stránky: www.zpmvcr.cz

Kontakt: E-mail: info@zpmvcr.cz

Adresa: Kodaňská 1441/46
101 00 Praha

Další možnosti z kraje:

Oborová zdravotní pojišťovna 207

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví pobočka Praha, je třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice

Pardubice, Beroun, Brno, České Budějovice, Děčín, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Opava, Ostrava, Plzeň, Praha, Praha, Praha, Tábor, Ústí nad Labem, Ždár nad Sázavou, Zlín
Zdravotní pojišťovna, kraj: Praha, město: Praha 10

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference